Деталі продукту

Щоб уникнути знебарвлення одягу*, пральна машина серії 9000 AbsoluteCare® використовує революційну технологію для фільтрування й очищення води. Завдяки дбайливому пранню одяг менше зминається й не втрачає форму**.
*Зовнішнє тестування на стійкість кольору чорного поліестеру після 50 циклів прання за температури 30°С із технологією Softwater **Результати внутрішнього тестування свідчать про те, що завдяки технології SoftWater бавовняні речі зминаються менше, ніж під час прання в нефільтрованій жорсткій воді.

Переваги

ПРАЛЬНА МАШИНА ABSOLUTECARE® ІЗ ТЕХНОЛОГІЄЮ SOFTWATER. ОДЯГ НЕ ВТРАЧАЄ КОЛІР* І ФОРМУ**.

Захищає тканину й кольори. Технологія Softwater видаляє жорсткі мінерали з води для прання, завдяки чому одяг менше знебарвлюється протягом перших 50 циклів прання* та не втрачає форму**. Допомагає збільшити термін служби і надійно захищає від знебарвлення.

*Зовнішнє тестування на стійкість кольору чорного поліестеру після 50 циклів прання за температури 30°С із технологією Softwater **Результати внутрішнього тестування свідчать про те, що завдяки технології SoftWater бавовняні речі зминаються менше, ніж під час прання в нефільтрованій жорсткій воді.

ПРОГРАМА ABSOLUTEWASH 49 ХВ ПОВНІСТЮ ВИДАЛЯЄ ПЛЯМИ* ЗА ТЕМПЕРАТУРИ 30°C

AbsoluteWash 49 хв — це потужна програма, яка менше ніж за годину ретельно очищає речі за температури 30°C. Вона фільтрує воду, щоб підвищити ефективність засобу для прання, і повністю видаляє всі плями*, використовуючи на 30 % менше енергії.

*Під час зовнішнього тестування програми AbsoluteWash 49 хв при 30°C із завантаженням 5 кг було видалено 100% із 59 найпоширеніших побутових плям.

НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ ТЕХНІКОЮ З AEGCONNECTED

У застосунку My AEG Care можна персоналізувати налаштування, а також отримувати корисні підказки й рекомендації. Налаштуйте цикли прання та надішліть інструкції приладу, щоб адаптувати його до ваших потреб і звичок. Розумний і простий догляд за допомогою смартфона.

ЕФЕКТИВНЕ ПРАННЯ МЕНШЕ НІЖ ЗА ГОДИНУ ЗА ТЕМПЕРАТУРИ ВСЬОГО 30°C

Функція PowerCare використовує унікальну технологію для швидкого змішування та рівномірного розбризкування засобу для прання на речі. Засіб активується за температури всього 30°C і менше ніж за годину забезпечує відмінний результат прання.

ОБРОБКА ПАРОЮ ДЛЯ ОСВІЖЕННЯ ОДЯГУ* Й УСУНЕННЯ СКЛАДОК

Обробка парою всього за 25 хвилин дає змогу нейтралізувати запахи* й усунути складки на речах, зокрема з делікатних тканин. Додайте ароматизатор, щоб створити відчуття свіжості, притаманне щойно випраній білизні.

*Згідно з результатами зовнішнього тестування, обробка парою нейтралізує запах тютюнового диму.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels