Деталі продукту

Відпарювання замість прання — один із найкращих способів освіжити одяг, який не потребує повного прання. Для свіжості одягу пральна машина 7000 ProSteam® використовує цикл відпарювання, протягом якого споживається лише 2 л води, а речі дбайливо обробляються парою.
* За даними внутрішнього випробування програми обробки парою порівняно з програмою для прання делікатних речей із завантаженням 1 кг.

Переваги

AEG - Пральна машина з фронтальним завантаженням - LFR73944QU

ОБРОБКА ПАРОЮ ДЛЯ ОСВІЖЕННЯ ОДЯГУ* Й УСУНЕННЯ СКЛАДОК

Обробка парою всього за 25 хвилин дає змогу нейтралізувати запахи* й усунути складки на речах, зокрема з делікатних тканин. Додайте ароматизатор, щоб створити відчуття свіжості, притаманне щойно випраній білизні.

*Згідно з результатами зовнішнього тестування, обробка парою нейтралізує запах тютюнового диму.

AEG - Пральна машина з фронтальним завантаженням - LFR73944QU

AUTODOSE ЗАХИЩАЄ РЕЧІ Й ВИТРАЧАЄ НА 60% МЕНШЕ ЗАСОБУ ДЛЯ ПРАННЯ*

Не треба вгадувати: функція AutoDose за допомогою датчиків автоматично визначає точний об'єм засобу для прання й пом'якшувача, який потрібен для прання завантажених речей. Завдяки цьому витрата засобу для прання зменшується на 60%*, а бавовняні речі довше носяться та не рвуться*.

* Об'єм засобу для прання, використаного для прання 2 кг речей у разі дозування за допомогою функції AutoDose і вручну, за результатами внутрішнього випробування.

AEG - Пральна машина з фронтальним завантаженням - LFR73944QU

ПРОГРАМА MIXLOAD 69 ХВ НАЛАШТОВУЄ ЦИКЛ ПРАННЯ ТА ЗАОЩАДЖУЄ ЧАС

Для повсякденного прання речей із різних тканин програма MixLoad 69 хв оптимізує витрату енергії залежно від ваги завантаження. Тривалість циклу за температури 30°C становить усього 69 хвилин. Програма MixLoad 69 хв забезпечує оптимальну продуктивність і відмінний результат прання.

AEG - Пральна машина з фронтальним завантаженням - LFR73944QU

НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ ТЕХНІКОЮ З AEGCONNECTED

У застосунку My AEG Care можна персоналізувати налаштування, а також отримувати корисні підказки й рекомендації. Налаштуйте цикли прання та надішліть інструкції приладу, щоб адаптувати його до ваших потреб і звичок. Розумний і простий догляд за допомогою смартфона.

AEG - Пральна машина з фронтальним завантаженням - LFR73944QU

ПРОГРАМА PRECISEWASH ЗМЕНШУЄ ВИТРАТИ ЧАСУ, ВОДИ ТА ЕНЕРГІЇ НА 40 %

Вона автоматично адаптує використання енергії й інші налаштування залежно від маси завантажених речей. Тож якщо речей небагато, час прання, а також витрати енергії й води зменшуються на 40 %.

*Згідно з результатами внутрішнього випробування витрат часу, води й енергії під час використання програми PreciseWash (прання 1 кг бавовняних речей за температури 30°C порівняно з максимальним завантаженням).

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels