Деталі продукту

Приготуйте хрустку скоринку одним натисканням кнопки за допомогою функції «Мікрохвильова піч з грилем». Від хрумкої посипки для лазаньї до крихткої верхівки крем-брюле, - відтворіть текстури та смак повільного приготування в духовці зі швидкістю та ефективністю мікрохвильової печі. Функції розморожування та нагріву також допомагають надати стравам фантастичного смаку, що перевершує які-небудь очікування.
Читати ще

Переваги

Послідовні результати. Рівномірний підігрів

Розігрівайте або підігрівайте залишки їжі швидко та зручно - незалежно від розміру - за допомогою поворотної XL платформи. Тарілка мікрохвильовій печі обертається сама по собі, тому кожне блюдо нагрівається рівномірно. Отримайте гарячі результати.

Розморожуйте. Розігрівайте. Розтоплюйте

Мікрохвильова піч з інтуїтивно зрозумілим керуванням має попередньо встановлені програми для розморожування, розігрівання або плавлення. Просто виберіть тип страви, а все інше за вас зробить мікрохвильова піч.

Зручне готування в духовій шафі. За допомогою сенсорного дисплея EXCite

На сенсорному дисплеї EXCite ви можете отримувати доступ до різних функцій духової шафи, відповідно до продукту, який готується. Температура й час готування у духовій шафі також легко налаштовуються. Ви також можете безпосередньо отримати зворотний зв'язок та найбільш важливу інформацію.

Мікрохвильова піч XL ємності в 42 л

Завдяки XL ємності, рівної цілим 42 л, мікрохвильова піч здатна впоратися з великими стравами. Від запіканок до лазаній - нагодуйте всю сім'ю за раз. Вища ступінь зручності.

Приготування на грилі, підсмажування та зарум’янювання

Додавайте хрустку скоринку на гарячих бутербродах або лазаньї за допомогою функції гриль вашої духової шафи. Вбудований нагрівальний елемент випромінює тепло вниз, тендітно підрум’янюючи або підсмажуючи ваші страви.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels